• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ultradźwiękowe Urządzenie odstraszające owady ze światełkiem (Chicco)

2.5/5 na 3 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Urządzenie Chicco Zanza no dzięki wykorzystaniu ultradźwięków odstrasza owady bez oddziaływania na ludzi czy zwierzęta domowe. Pracuje cicho, jest ekologiczne i w pełni bezpieczne. Urządzenie w wersji do użytku wewnętrznego (podłączane do gniazdka elektrycznego) ma zasięg działania do 25m2. Dodatkowo zo stało wyposażone w światełko- lampkę nocną. Urządzenie stacjonarne (do kontaktu) odstraszające owady dzięki wykorzystaniu działania ultradźwięków. Zasięg do 25 m2

Cena:

  • 1.00 szt 54.00 zł
2007-07-02

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-11-14

niczego nie odstrasza

Kupiłam ten produkt z powodu posiadania małego dziecka, którego nie chciałam truć antykomarowymi pachnidłami. Zachęcona pozytywną opinią koleżanki, która twierdziła, że urządzenie pomogło w 100% pozbyć się komarów, zakupiłam też dla teściów i sąsiadki w prezencie. Boję się spytać, czy jest zadowolona, bo u mnie to się nie sprawdziło. Zastosowałam się do wszelkich rad, gdzie to niby mam umieścić sprzęt, aby nic nie zakłócało fal. Parę dni i nocy testowałam różne miejsca i nic, komary dalej były jak wcześniej i cięły okrutnie nie zniechęcone rzekomymi antykomarowymi falami. Nie wiem, może nasze mieszkanie nawiedziły jakieś mutanty, tak czy inaczej, w naszym przypadku o niebo lepiej sprawdziła się tradycyjna packa na muchy. Krwawo bo krwawo, ale zdecydowanie lepiej zadziałało niż to chicco sprzęciwo.

ZALETY:

wygląd

WADY:

nie działa cena

Filtruj:
Sortuj: