• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wielofunkcyjna mata z pałąkiem. Różne wzory (Chicco)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Wielofunkcyjna, bardzo kolorowa i wzorzysta zabawka podążająca za rozwojem dziecka i dostosowująca się do jego zmieniających się potrzeb. Wykonana z różnorodnych materiałów, dodatkowo przyczepiono do niej grzechotki i drobne zabawki. Dla dzieci w wieku 3-6 m. może służyć jako mata z zestawem gimnastycznym. Dla dzieci w wieku 6-12 m. można ułożyć matę wzdłuż do czołgania się i zabaw w pozycji na brzuszku. Dla dzieci starszych, w wieku 12-24 m. można budować z maty różnorodne konstrukcje: tunel, schowek. Zestaw zawiera: 2 okrągłe + 2 trójkątne dwustronne poduszki, dwie grzechotki, paski i rzepy umożliwiające tworzenie różnych konfiguracji, dwa pałąki.

Cena:

  • 1.00 szt 229.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Maty edukacyjne
2007-07-03

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-09-22

Używa produktu od: rok lub dłużej

Gdzie został kupiony: dostałam/dostałem od kogoś

Taka sobie

Ma to wygląda Bardzo ładnie i solidnie jednak moim zdaniem na to co sobą prezentujesz zdecydowanie za droga. Mamy w domu bardzo podobną mate z większą ilością zabawek która kosztowała prawie o połowę mniej a od tej maty. Plusem są delikatne kolory które uspokajają dziecko

Filtruj:
Sortuj: