• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wkładki laktacyjne sensitive 60 szt. (Chicco)

4.5/5 na 6 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Specjalny kształt i elastyczne krawędzie sprawiają, że znakomicie przylegają do piersi. Zewnętrzna powłoka, wykonana z przewiewnego materiału zapewnia dopływ powietrza, zapobiegając podrażnieniom brodawek. Aby nie przesuwały się pod ubraniem, mają plastry mocujące je do bielizny. Dla większej higieny pakowane są w osobne torebki. Nadzwyczaj płaskie, superchłonne wkładki mogą być stosowane nawet przy najbardziej wrażliwej skórze.

Cena:

  • 60.00 szt 0.00 zł
2007-06-11

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-29

Szły jak woda, lepiej kupić wielorazowe

Stosując te wkładki przez minium 10 miesięcy, bo tyle już karmię piersią, na bank poszłabym z torbami. Używałam ich w szpitalu i w pierwszych tygodniach w domu, zanim nie zaopatrzyłam się we wkładki wielorazowe Aventu.
Wkładki są dość cienkie, ładnie przylegają do piersi, nie odewstają i można je nosić latem pod cienką bluzeczką ( Avent mocno odewstawał). Pod względem dyskrecji były super. Zewnętrzna powłoka jest wykonana z delikatnego materiału, który nie odparzał i nie powodował przegrzewania brodawek. Posiadają pasek, pod którym po oderwaniu był klej i za pomocą którego, przeklejało się wkładkę do biustonosza. Pasek z klejem ma wymiar mniej więcej 5 cm x 1,5 cm. Moim zdaniem jakby był troszkę większy, to byłoby lepiej. Bo przy kilkukrotnym podaniu piersi, mimo, że wkładka była sucha ten klej już się nie trzymał i wkładka troszkę się przesuwała.
Na początku przed ustabizliowaniem się laktacji dziennie zużywałam 4-5 sztuk dla jednej piersi, więc można sobie obliczyć na jak długo starczało opakowanie 60 sztuk. Piekielnie nieekonomiczne!

ZALETY:

cienkie, dyskretne, chłonne

WADY:

nieekonomiczne

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wkładki laktacyjne i osłonki na piersi