• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek spacerowy Chicco Ct 0.1 (Chicco)

3.5/5 na 7 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Zestaw składający się ze spacerówki Ct 0.1 , gondoli i fotelika samochodowego Synthesis Auto-Fix . Sprzedawany w komplecie z budką letnio-zimową, okryciem przeciwdeszczowym, koszykiem na zakupy i okryciem na nogi. Konstrukcja to lekka aluminiowa rama, która dla większej wytrzymałości została wykonana z profili o przekroju owalnym. Wózek posiada zespolony hamulec blokujący oba tylnie koła. Ergonomicznie wyprofilowane siedzisko z dodatkowym tapicerowaniem w okolicach głowy, szyi i kręgosłupa zapewnia dziecku dodatkowy komfort podczas podróży. Oparcie ma czteropozycyjną regulację, a podnóżek dwupozycyjną. Spacerówkę osłania duża dwuczęściowa budka z foliowymi okienkami. Rączki wózka można ustawić w jednej z 8 pozycji. Mechanizm składania i rozkładania pracuje lekko, łatwo uruchomić go jedną ręką. Wózek sprzedawany jest w komplecie z okryciem przeciwdeszczowym i obszernym koszem na zakupy. Komfortowy wózek spacerowy, zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dziecku maksimum wygody podczas podróży. Przeznaczony dla dzieci w wieku od 6. miesiąca do 3. roku życia.  

Cena:

  • 1.00 szt 1789.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2007-07-05

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-11-23

Spacerówka dla wysokich

Spacerówka Chicco Ct 01 była naszą trzecią spacerówką po pierwszej pochodzącej z wózka wielofunkcyjnego, fajna, szeroka ale te okropnie ciężkie koła i konieczność codziennego taszczenia po schodach zmusiło nas do kupienia czegos lżejszego. Więc kupiliśmy badziewie bardzo zachwalane przez sprzedawce, nie powiem na pierwszy rzut oka ładne i niby ok, ale w praktyce okazała się niewypałem, który nie nadawał się do bezstresowego używania bo była za mała zarówno dla dziecka jak i dla mnie, oboje jesteśmy wysocy. Więc zaczęłam poszukiwać wózka który na dany moment zakupu ma najszersze i najdłuższe siedzisko z oferowanych w sklepach, niestety nie było wtedy bangla.pl. Chodziłam z miarką i sprawdzałąm wymiary, okazało się że spacerówka Chicco Ct 01 ma szerokie i długie siedzisko, a do tego jest wysoka, mojemu dziecku wreszcie nie ciągnęły się nóżki po asfalcie. Spacerówka ma świetną tapicerkę na sziedzisku, jest wyprofilowana i w częśći gdzie leży główka jakby miękciejsza, poza tym wykonana z trudno brudzącego się materiału, Całą tapicerkę można bez problemu ściągnąć i wyprać w pralce. Dużym plusem tej spacerówki jest bardzo duża budka, kiedy wiał mocny wiatr praktycznie całe dziecko można było nią zakryć, dodatkowym fajnym elementem jest daszek przeciwsłoneczny z przodu i elementy przeciwsłoneczne w tylnej części budki, naprawdę sprawdzają się i nie potrzebne jest już używanie parasolek przeciwsłonecznych.Pałąk obszyty jest materiałem który wystarczy przetrzeć szmatką i jest czysty, a jak dziecko jest już starsze to bez problemu pałąk można ściągnąć. W komplecie miałam również folię przeciwdeszczową praktycznie zapinaną na zatrzaski, brakowało mi okrycia na nóżki, które trzeba było dokupić osobno. Reasumując spacerówka godna polecenia, bardzo wytrzymała, my ją okropnie eksploatowaliśmy, jesteśmy nie zmotoryzowani, a ona jechała po śniegu, błocie, lesie itp. przeszkodach. Zwinna, wszędzie można nią wjechać, sama w sobie lekka, polecam szczególnie dla wysokich rodziców i wysokich dzieci, jest jedną z większych spacerówek w swojej kategorii.

ZALETY:

Obszerne siedzisko, łatwa w pielęgnacji, łatwa w składaniu, zabiera mało miejsca po złożeniu, duża budka z daszkami przeciwsłonecznymi

WADY:

Brak w komplecie osłonki na nóżki

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne