• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,695 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek spacerowy Chicco Ct 0.5 (Chicco)

4/5 na 6 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Mechanizm składania i rozkładania uruchamiany jest jedną ręką. Posiada praktyczny uchwyt do przenoszenia. Dwupozycyjna regulacja podnóżka oraz płynna regulacja nachylenia oparcia obsługiwane są jedną ręką. Budkę spacerówki można przekształcić w daszek przeciwsłoneczny. Z tyłu wyposażona jest w kieszeń przydatną na drobiazgi. Przednie koła są obrotowe. Hamulec tylny jest zespolony. Ergonomiczne rączki ułatwiają prowadzenie spacerówki. W komplecie znajduje się okrycie na nóżki. Wózek spacerowy CT 0.5 zaprojektowany został z myślą o nowoczesnych, aktywnych rodziców i ich maleństwach. Uniwersalny, spacerowy wózek, łączący nowoczesną stylistykę z funkcjonalnością. Jest lekki, łatwo się go składa do formatu parasolki, a wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie. Chicco CT 0.5 - to wózek elegancki i modny, a jednocześnie bardzo wygodny dla małego pasażera. Tylnie koła wyposażone są w sprzężone hamulce, co umożliwia hamowanie dwoma kołami jednocześnie przy użyciu jednej dzwigni hamulca, Ergonomicznie wyprofilowane rączki ułatwiają kierowanie wózkiem, -W zestawie okrycie na nóżki i folia przeciwdeszczowa, -Oparcie rozkłada się w sposób płynny do pozycji leżącej (przy pełnym rozłożniu oparcia brakuje ok. 25 stopni do poziomu), Dziecko w wózku CT 0.5 jest osłaniane przez budkę. Posiada ona górne okienko z przezroczystej folii, oraz bardzo wygodną tylnią kieszeń, w której mieści się osłona przeciwdeszczowaW konstrukcji wózka zastosowano "One Heandle System" - prosty, poręczny mechanizm składania, umożliwiający zarówno składanie jak i rozkładanie wózka jedną ręką. Praktyczny uchwyt do przenoszenia wózka sprawdza się w wielu sytuacjach. Zastosowanie tak wygodnego rozwiązania przy małej wadze i rozmiarach wózka pozwala na jego przenoszenie w jednym ręku, podczas gdy w drugim trzymamy dziecko. Duży i wygodny kosz pozwala na zapakowanie wszystkich drobiazgów, które mogą się okazać przydatne podczas wiosennych, długich spacerów. Jeśli wybieramy się na wspólne zakupy w koszu znajdzie się miejsce na sprawunki. - Dla większego komfortu malca podnóżek możemy ustawić w jednej z dwóch dogodnych pozycji. Wymiary: wózek złożony: 27 cm x 105 cm wózek rozłożony: szer. 46,5 x wys 108 x dł. 85 cm  

Cena:

  • 6.30 kg 439.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Spacerówki
2007-07-05

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2008-12-08

średnio polecam...

taki sobie

ZALETY:

brak...

WADY:

hamulec się psuje tzn sam hamuje koła, oparcie jest usztywnione tylko na środku i wysokie na ok 46cm (zobacz na allegro używane-zdjęcia od boku jak to oparcie jest wygięte), budka niema z tyłu rzepu (żeby doczepić ją do oparcia) i jak dziecko śpi to mu wieje w głowę, pokrowca na nogi nie można założyć bo jest bardzo malutki i tylko na wierzchu (mój syn miał wtedy 9 miesięcy) oparcie regulowane na paskach- u mnie sie pozwijały i ciężko przechodziły przez ten mechanizm, kółka bardzo głośne strasznie klekoczą, nie można dokupić barierki... chyba o niczym nie zapomniałam... podobno chicco ct05 evolution jest jakiś ulepszony.

Filtruj:
Sortuj: