• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Trójfunkcyjny Chicco Trio S3 (Chicco)

4.5/5 na 15 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Trio S3 Black jest  wózkiem doskonałym dla rodziców, prowadzących dynamiczny i aktywny styl życia. Jest to trójkołowy wózek z gondolą, fotelikiem samochodowym i spacerówką. Nowa gondola posiada wygodną rączkę do przenoszenia i jest wyposażona w system Car Kit, dzięki któremu można przewozić w niej dziecko także podczas jazdy samochodem. Gondolę mocuje się w samochodzie za pomocą specjalnych pasów znajdujących się w zestawie. Fotelik Auto-Fix Plus przeznaczony dla Grupy 0 (od urodzenia do 13kg) z bazą, którą można na stałe zamontować na siedzeniu samochodu. Spacerówka ma nową czarną ramę, która nadaje je bardziej nowoczesny i sportowy wygląd. Składany podnóżek ułatwia złożenie wózka. W zestawie: letnia/zimowa budka, ciepły śpiworek przekształcany w okrycie na nóżki, kosz na zakupy, okrycie przeciwdeszczowe, oraz plecak na jedno ramię w kolorze tapicerki wózka z matą do przewijania. Wymiary wózka: wys. 95-112 cm szer. 60 cm dł. 120 cm po złożeniu: 33x87 cm waga 12,7 kg Wymiary gondoli: wys. 65 cm szer. 45 cm dł. 89 cm waga 4,8 kg Wymiary fotelika: wys. 63 cm szer. 46 cm dł. 67 cm waga z bazą 6,4 kg waga bez bazy 4,2 kg Przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni życia do 3 lat.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Chicco
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2007-06-13

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-16

nie polecam!

Przez pierwsze pół roku jak go kupiłam uważałam że to idealny wózek!
Jednak gdy zaczęliśmy używać spacerówkę zmieniłam zdanie.
Gondola- wszystko co pisze producent się zgadza, jak dla mnie tylko to gondola jest wąska i mała.
Fotelik super tylko dziwnie wyprofilowany bo noworodek mimo poduszki redukcyjnej krzywo w nim siedzi.
Spacerówka - największa wada jest taka że oparcie nie rozkłada się całkiem na płasko do spania, dziecko prawie siedzi, a złożyć oparcie do pozycji siedzącej to nie lada wyczyn, nie da sie tego zrobic jedną ręką , a nawet dwoma jest to szalenie trudne gdy dziecko siedzi/leży w wózku. I to jest dla mnie duży kłopot! I wada najwieksza! A spacerówki używamy najdłużej! Popruł nam się plecak i pałąk w wózku, pan w sklepie stwierdził zę na reklamację będę długo czekać bo oni reklamacje do Włoch odsyłają. Wic dalismy sobie spokój z reklamacją. Nie doczepis ię do niego żadnej parasolki polskich producentów bo odpada, wózek ma kwadratowa ramę a wszystkie są robione na okrągłą, Włosi mają do nich specjalne daszki nakładane nad budę ale u nas tego nikt nie sprowadza a to latem duzy kłopot bez parasolki.
Folia przeciwdeszczowa która jest w zestawie zakrywa tylko połowę budy w spacerówce a połowa moknie, bez sensu totalnie.I co z tego że spacerówka tak świetnie wygląda!
Na pewno nie kupiłabym go drugi raz, nie wart 2500tysiąca jaki na niego wywaliliśmy.

ZALETY:

ciepły śpiworek, świetny wygląd,

WADY:

Folia tylko na pół budy, brak mozliwości zamontowania parasolki, trudność w składaniu oparcia do pozycji siedzącej.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne