Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Coodo, Bambusowa muślinowa chusta Gold Dots (Coodo)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Must-have każdej mamy - miękka i delikatna, duża bambusowa pieluszka  o wielu zastosowaniach. Doskonała zarówno jako otulacz dla najmłodszych, latem przewiewny kocyk, osłona wózka przed słońcem, prześcieradełko i wiele innych. Biała pieluszka w subtelne złote plamki, które pięknie kolorystycznie nawiązują do musztardowego koloru w naszej kolekcji ubranek.
Pieluszka nie tylko pięknie się prezentuje, ale także dzięki 100% zawartości bambusa w składzie charakteryzuje się wyjątkowymi  właściwościami.

Właściwości chust bambusowych:
- Termoregulacyjne. Tkanina bambusowa trzykrotnie lepiej chłonie wilgoć niż tkanina bawełniana, dzięki czemu w chłodnie dni daje poczucie przyjemnego ciepła, w upały poczucie świeżości i kojącego chłodu.
- Antystatyczne. Tkanina bambusowa nie zbiera kurzu ani roztoczy, co jest szczególnie ważna dla osób chorych na astmę.
- Hiperalergiczne. Bambus jest wskazany dla alergików i osób posiadających wrażliwą skórę, gdyż tkanina posiada właściwości kojące.
- Bakteriobójcze i antygrzybiczne. Około 70% mikroorganizmów jest w naturalny sposób eliminowanych z powierzchni. Dzięki czemu wchłania nieprzyjemne zapachy.
- Ekologiczne. Podczas uprawy bambusa nie stosuje się żadnych środków ochrony roślin, gdyż dzięki obecności naturalnej substancji antygrzybicznej i antybakteryjnej (Bamboo Kun) bambus nie jest atakowany przez szkodniki i patogeny.
- Biodegradowalne. Tkanina ulega naturalnemu rozkładowi. Wszystko to sprawia, że bambus jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku włókien naturalnych.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Coodo.pl

  • Cena:
  • 100.00 ml 110.00 zł
2016-06-30

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusty do noszenia dziecka

Producenci polecają

Top produkty