Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

CuddlyZOO, EduKocyk Do you speak english? (CuddlyZOO)

4.5/5 na 14 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: EduKocyk Do you speak english? jest idealny do domu i na zewnątrz, w wózku i w foteliku, a także w łóżeczku. Został wykonany z dwóch rodzajów tkanin - niezwykle miękkiej i milutkiej warstwy minky, która ogrzeje maluszka w chłodne dni oraz bawełny drukowanej w kolorowe, edukacyjne wzory. Miękki kocyk delikatnie otuli malucha, a dodatkowo zapewni mu zabawę dzięki wszytym uszkom, idealnym to tulenia, trzymania i uspokojenia przy zasypianiu.Doskonale sprawdzi się także podczas spacerów. Ogrzeje w chłodne dni, a w te nudne zapewni edukacyjną zabawę, pozwalającą na naukę takich rzeczy jak:


rozpoznawanie zwierząt,

poznawanie nazw zwierzątek w języku angielskim,

pokazywanie i nazywanie (Gdzie jest zebra? Pokaż liska?),

naśladowanie dźwięków (Jak robi owca?),

liczenie zwierzątek,

rozróżniania kierunków (Które idą w lewo? Co jest pod lwem?),

sortowanie (Które zwierzęta człowiek hoduje? Pokaż te, które mieszkają w Afryce. Które zwierzęta mają pióra?),

poszerzanie wiedzy o świecie (Czym się różni krokodyl od aligatora? Gdzie żyją pingwiny? Czy jednorożce istnieją naprawdę?).

Dzięki dwóm warstwom materiału kocyk jest ciepły, a warstwa bawełniana sprawia, że jest również przewiewny i oddychający. Kocyk zapewnia maleństwu optymalną temperaturę.

  • Cena:
  • 1.00 ml 169.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-19

Opinie (14)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kocyki dla dzieci, pledy

Producenci polecają

Top produkty