Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Curaprox Baby, Smoczki dla dziecka (różne kolory i rozmiary) (Curaprox/ Curaden AG)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Smoczki dla dziecka Curaprox Baby szwajcarskiej firmy Curaden AG są wykonane z dobrych, nietoksycznych materiałów oraz mają "ortodontycznie bezpieczny" kształt.  Smoczki charakteryzują się biofunkcjonalnością, tj. harmonizują z naturalnym rozwojem dziecka, zapewniając prawidłowy oddech oraz ukształtowanie podniebienia, szczęki i zębów. Ich specjalny kształt został zaprojektowany przez słynnego specjalistę ortodontę - dr. med. Herberta Pick’a.
Smoczki mają:

płaski kształt – dzięki temu pozostawia przestrzeń dla podniebienia i tym samym zmniejsza do minimum ryzyko nieprawidłowego ustawienia zębów. Smoczek ten nie przemieszcza się w budzi dziecka, a co za tym idzie, umożliwia swobodne oddychanie, spanie i koncentrację. 
skrzydełka, które eliminują siłę ciśnienia powstającego podczas ssania i zapobiegają naciskowi górnej szczęki, umożliwiając układanie się łuku zębowego w naturalny, okrągły kształt. 
silikonową tarczę – jest ona przyjemna w dotyku i przypomina dziecku pierś matki. Jest delikatnie wygięta i pozostaje z dala od dolnej szczęki tak, aby umożliwić jej naturalny rozwój oraz wykształcenie się mięśni ust. Elastyczny materiał współgra z naturalnym odruchem połykania dziecka.

Smoczki z linii Curaprox Baby dostępne są w 3 kolorach (czerwony, niebieski i pomarańczowy) oraz 3 rozmiarach uzależnionych od wagi dziecka. Jest ona zdecydowanie lepszym wyznacznikiem wielkości jamy ustnej, niż wiek.


Rozmiar 0 –> 3-7 kg (0-7m)
Rozmiar 1 –> 7-10 kg (7-18m)
Rozmiar 2 –> 10-14 kg (18 - 36m) 

Opakowanie zawiera dwa smoczki oraz pudełko do przechowywania oraz sterylizacji.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Curaprox

  • Cena:
  • 1.00 ml 120.00 zł
2017-05-24

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Smoczki gryzaczki

Producenci polecają

Top produkty