Cybex, Spacerówka Balios M (Cybex)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Spacerówka Balios M wchodzi w portfolio linii M stworzonej przez firmę Cybex. Linia ta jest przeznaczona dla dzieci do 4 lub ważących 17 kg.
Specjalny mechanizm wózka umożliwia złożenie wózka do pozycji wolnostojącej jedną ręką. Spacerówki są kompaktowe i zwinne, a miękkie i wygodne siedzisko rozkłada się do pozycji leżącej. Dodatkowo można je ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Balios M posiada koła, którymi można bez problemu poruszać się po wyboistych powierzchniach. Waga wózka nie przekracza 11 kg. 
Praktyczne funkcje, takie jak: mechanizm umożliwiający złożenie wózka jedną ręką do pozycji wolno stojącej, kompaktowy rozmiar czy szeroki zakres manewrowania sprawiają, że wózek zmieści się w ciasnych sklepowych alejkach i zajmie niewiele miejsca w mieszkaniu.
Wózki z linii M to również praktyczny system podróżny 3w1, który jest kompatybilny z siedziskiem, gondolą i nagradzanymi fotelikami Aton i Cloud Q. Regulowana wysokość rączki, daszek w rozmiarze XXL oraz zawieszenie na cztery koła, to tylko kilka dodatkowych korzyści. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklep-tosia.eu

  • Cena:
  • 1.00 ml 1700.00 zł
Marka:Cybex
Kategoria:Spacerówki
2016-04-05

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców