Cybex, wózek “Birds of Paradise” (Cybex)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Wśród nowości CYBEX w 2017 roku pojawi się nowa, autorska linia marki inspirowana kolekcjami Gucci, Dolce&Gabbana czy Max Mara, które zaprezentowano podczas fashion week w Mediolanie - „Birds of Paradise”. W tej kolekcji barwne ptaki zlatują wprost na siedziska, gondole, foteliki oraz nosidełka i akcesoria, tworząc stylowe gadżety dla modnych rodziców. Żywe nadruki z egzotycznymi roślinami i barwnymi papugami z pewnością wyróżnią się na tle zabudowań współczesnej miejskiej dżungli. Produkty z linii „Birds of Paradise” bez wątpienia wprowadzą odrobinę raju do codziennego życia rodziców w wielkim mieście.
 
W kolekcji „Birds of Paradise” znalazł się m.in. cieszący się ogromną popularnością na całym świecie wózek PRIAM. Ten designerski produkt na kółkach doskonale łączy piękną i stylową formę z funkcjonalnością. Jeden stelaż pełni trzy funkcje: wózka z gondolą, systemu podróżnego z jednym z wyróżnionych nagrodą fotelików samochodowych CYBEX Cloud Q, oraz spacerówki
z siedziskiem LUX używanej do jazdy przodem lub tyłem. Dodatkowo jego koła, lekkie, trekkingowe lub terenowe poradzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni. CYBEX łącząc w nowej linii Fashion elegancką prostotę klasycznej czarnej ramy PRIAM z wyrazistym wzornictwem, stworzył produkt, który w pełni spełnia potrzeby modnych rodziców z dużych miast.

PRIAM, jest systemem 3w1 więc jego waga i cena zależy od konfiguracji.

Szczegółowe wymiary:
Stelaż: waga ramy z koszem na zakupy: 5 kg + koła lekkie: 7,5 kg; koła terenowe: 8,1 kg; koła trekkingowe: 7,8 kg
Siedzisko spacerówka: 12,4 kg-13 kg
Gondola: waga z budką: 4,7 kg
fotelik Cloud Q waga: 5,4 kg
 
Cena:
PRIAM Stelaż – 2499 zł
PRIAM gondola Birds of Paradise - 1699,00 zł
PRIAM siedzisko Lux Birds of Paradise - 1999,00 zł
CLOUD Q Birds of Paradise - 1499,00 zł
 

Kolekcja będzie dostępna w drugim kwartale 2017 roku.

  • Cena:
  • 1600.00 ml 7000.00 zł
Marka:Cybex
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2016-12-09

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj: