• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Cybex Aton M (Cybex)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Aton M posiada wyjmowaną wkładkę siedziska, która zapewnia niemal płaską pozycję leżącą wcześniakom i noworodkom. System L.S.P. i skorupą pochłaniającą energię pomagają chronić dziecko. Regulowany zagłówek, miękki poduszeczki otulające pasy i budka przeciwsłoneczna XXL zapewniają dziecku komfortową podróż. Fotelik posiada 11-stopniową regulację wysokości zagłówka dla idealnego dopasowania i zabezpieczenia a przez to umożliwia wyjątkowo długie użytkowanie.

Cena:

  • 0.00 ml 600.00 zł
2018-02-23

Opinie (1)

WYBRANA OPINIA

2018-03-14

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

Bezpieczeństwo, design, wygoda

Fotelik jak na tą cenę to pozytywnie zaskakuje. Regulowany zagłówek - rewelacja. Wkładka dla noworodka sprawdziła się rewelacyjnie przy wcześniaku i służyła do 3 miesięcy. Wygląda super, łatwo się zdejmuje pokrowiec do prania i tak samo łatwo się go zakłada. Materiał bardzo przyjemny i tylko trochę potliwy (jak na fotelik to nie jest najgorzej). Wygodna, bardzo łatwo roskładalna i praktyczna budka chroniąca od słońca/wiatru. Zabezpieczenie przed bocznym uderzeniem - średnio praktyczne jest rozkładanie tego, ale jeśli zwiększa bezpieczeństwo to nie mam nic przeciwko.

ZALETY:

Bezpieczeństwo, wygląd, jakość, cena

WADY:

Waga

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 0 do 13kg

Producenci polecają

Top produkty