• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,730 opinii
  • 161,348 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Krzesło Lemo (Cybex)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

Krzesło LEMO to mebel o ponadczasowym stylu, który pasuje do współczesnych rodzin nie zakłócając aranżacji ich wnętrz. Dostępne są dwie jego wersje: jedna wykonana z drewna, druga z tworzywa sztucznego. Ponadto jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej od 0 do 99 lat. Ten wyjątkowy mebel rośnie wraz z dzieckiem. 

CYBEX oferuje dwie wersje krzesła. Pierwsza to połączenie drewna i aluminium, druga to kombinacja tworzywa sztucznego i aluminium. Bezstopniowa regulacja wysokości jedną reką i cztery pozycje głębokości zapewniają doskonałą ergonomię krzesła. Dodatkowo antypoślizgowe kółka redukują ryzyko przewrócenia. Krzesło LEMO zostało zaprojektowane do szybkiego i łatwego montażu, przy pomocy czterech śrub, które zapewniają stabilność. CYBEX w tym samym stylu stworzył również leżaczek. Może być używany na podłodze lub zamontowany na krześle LEMO przy pomocy adapterów. Leżaczek przeznaczony jest dla dzieci od 6. miesiąca do 3. roku życia.

Cena:

  • 1.00 szt 899.00 zł
2018-07-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki