Danone, Danonki Pierwszy serek banan (Danone)

3.5/5 na 7 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Danonki pierwszy serek to świetne urozmaicenie diety dziecka po 10 miesiącu życia! To wyjątkowy produkt stworzony specjalnie z myślą o prawidłowym rozwoju dzieci. Formuła wzbogacona w wapń zapewnia naszym pociechom dodatkową ilość tego ważnego składnika  w diecie. To ważne, bo wapń jest młodemu organizmowi niezbędny do wzrostu i rozwoju  zdrowych i mocnych kości. 


Skład serka został opracowany przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka i otrzymał pozytywną opinię Instytutu, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że jest on dostosowany do potrzeb żywieniowych małych dzieci oraz, że proces produkcyjny jest dokładnie kontrolowany pod względem bezpieczeństwa i jakości. Produkt ten ma odpowiednio dostosowaną ilość białka i cukru oraz wyjątkowo kremową konsystencję.

Danonki pierwszy serek jest produkowany według rygorystycznych reguł jakości i bezpieczeństwa, aby spełniać najwyższe wymagania stawiane produktom dla niemowląt a poza tym tak jak wszystkie produkty z rodziny Danonków nie zawiera barwników, sztucznych aromatów i konserwantów. 

Serek o smaku bananowym to idealny wybór dla małych miłośników słodkości.

  • Cena:
  • 1.00 ml 4.99 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-07-28

Opinie (7)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci

Ulubione rodziców w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci

Top produkty

Producenci polecają