Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Danonki, serek, twarożek (Danone)

4/5 na 57 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Twoje dziecko rośnie każdego dnia i dlatego potrzebuje odpowiedniej ilości wapnia. Tymczasem ogólnopolskie badania wykazują, że dzieci spożywają zaledwie około 60% dziennej zalecanej ilości wapnia.
Świetnym źródłem wapnia są serki Danonki. Dodatkowo Danonki wzbogacone są w witaminę D, która ułatwia przyswajanie wapnia z pożywienia i pomaga tym samym budować mocne kości. Danonki to serki, które nie tylko smakują Twojemu dziecku, ale również pomagają mu zdrowo rosnąć.

  • Cena:
  • 50.00 g 0.00 zł
2010-08-05

Opinie (57)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-01-29

Bardzo kontrowersyjne, ale moje dziecko je lubi :)

Wiem, że o Danonkach była już cała lista za i przeciw i na forach aż szumiało od tego jakie to zło wcielone ze sztucznościami. Ale drogie mamy, nie dajmy się zwariować! Jak czasem podamy dziecku jakiś przysmak, który urozmaici jego dietę, to nic się nie stanie! (o ile dziecko nie jest uczulone oczywiście). Ja oceniam produkt dobrze, ponieważ dziecko je bardzo chętnie, nic mu po nim nie jest, a mała porcja rewelacyjnie nadaje się dla małego dziecka. "Misiowe jogurciki" innej formy dla dzieci od 6mca mają podobny skład i kosztują majątek (10zł!). Danonki polecam jako urozmaicenie diety dziecka, a nie jako codzienny posiłek!

ZALETY:

- smaczny, - urozmaica dietę, - małe opakowanie, dziecko zje od razu cały jogurcik, - niedrogie.

WADY:

- podobnoż "zło wcielone" i sama "chemia" :P Ale cóż teraz jest zdrowego??? :P

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci