Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Perfecta Fenomen CTH, Krem na dzień i na noc (Dax Cosmetics)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem na dzień i na noc Perfecta Fenomen CTH firmy Dax Cosmati polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry, każdego typu. Krem ma też filtr przeciwsłoneczny SPF6. 
Krem daje uczucie odświeżenia, lekkości. Może być bazą pod makijaż.
Preparat dostępny jest w czterech postaciach. Jako krem przeznaczony dla kobiet w wieku:

30+ - Krem na dzień i na noc 30+ Perfecta Fenomen CTH Głębokie nawilżenie. Preparat zawiera Komplex CTH (unikalne połączenie trzech skoncentrowanych form witaminy C – lipofilowej, liposomowej i hydrofilowej) oraz kwas hialuronowy, który utrzymuje odpowiednie nawilżenie. Dzięki tym składnikom krem głęboko nawilża skórę. Typ konsystencji "cream to water". 
40+ - Krem na dzień i na noc 40+ Perfecta Fenomen CTH Redukcja zmarszczek. Preparat zawiera komplet CTH oraz retinol, dzięki czemu działa przecizmarszczkowo i uelastyczniająco. Typ konsystencji "cream to water". 
50+ - Krem na dzień i na noc 50+ Perfecta Fenomen CTH Głęboki lifting, Nawilżenie. Preparat odżywia skórę, wygładza, nawilża. Zawiera Komplex CTH oraz fitohormony, które zwiększają ilość kolagenu w skórze, poprawiają jej mikrostrukturę, dzięki czemu skóra jest wyraźnie gładsza. Typ konsystencji "cream to oil". 
60+ - Krem na dzień i na noc 60+ Perfecta Fenomen CTH Poprawa owalu, ujędrnienie. Preparat zawiera komplet CTH oraz ceramidy biomimetyczne, które regulują nawilżenie, natłuszczenie i utrzymują właściwości barierowe i ochronne skóry. Typ konsystencji "cream to oil".

Gdzie można kupić:  sklep internetowy Rossmann

  • Cena:
  • 50.00 ml 24.99 zł
2016-11-24

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja twarzy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja twarzy