Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Perfecta Mama, Linia kosmetyków dla kobiet w ciąży (Dax Cosmetics)

4.5/5 na 16 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Linia kosmetyków dla kobiet w ciąży Perfecta Mama to specjalistyczne preparaty dla kobiet w ciąży, po porodzie oraz w okresie karmienia piersią. Zaawansowana technologia i starannie dobrane, naturalne składniki gwarantują szybkie i skuteczne, a zarazem całkowicie bezpieczne dla matki i dziecka działanie.
Perfecta Mama to siedem specjalistycznych preparatów: na rozstępy, antycellulitowy, do pielęgnacji biustu, ujędrniający, do higieny intymnej oraz krem do twarzy i masło zwiększające elastyczność skóry. Kosmetyki te są odpowiedzią na najczęstsze problemy skórne, z jakimi borykają się przyszłe i świeżo upieczone mamy. Zostały stworzone niezwykle starannie, aby przy użyciu zaawansowanej technologii i dokładnie dobranych składników zagwarantować szybkie i skuteczne działanie, całkowicie bezpieczne dla matki i dziecka. Receptury oparte są na naturalnych, roślinnych komponentach, często znane i polecane na oddziałach ginekologiczno-położniczych, jak na przykład wyciąg z liści kapusty, kora dębu, wyciąg z nagietka lekarskiego, kwas foliowy czy probiotyki. Kosmetyki te nie zawierają parabenów, silikonów, parafiny, barwników, alergenów i innych składników, które mogą być szkodliwe dla mamy i dziecka. Kosmetyki Perfecta Mama posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

W skład linii kosmetyków wchodzą:

specjalistyczny preparat przeciw rozstępom, cena ok. 20,99 zł (150 ml)
specjalistyczny preparat antycellulitowy, cena ok. 20,99 zł (200 ml)
krem-kompres do pielęgnacji biustu, cena ok. 20,99 zł (125 ml)
masło zwiększające elastyczność skóry w ciąży, cena ok. 15,99 zł (225ml)
preparat ujędrniający ciało po porodzie, cena ok. 17,99 zł (200 ml)
żel probiotyczny do higieny intymnej, cena ok. 12,99 zł (300 ml)
hipoalergiczny, nawilżający krem do twarzy SPF10


Gdzie można kupić: sklep internetowy Dax Cosmetics

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2016-01-19

Opinie (16)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja i higiena ciała

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja i higiena ciała