Cameleo Natural (Delia Cosmetics)

0 kupi ponownie
0 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (0)

O produkcie

CAMELEO NATURAL to dwie linie kosmetyków do pielęgnacji włosów – Aqua Action i Detox produkowane z najlepszej jakości składników i zgodnie z obowiązującymi trendami na rynku. 
 

Linia AQUA ACTION
 

Maska przed myciem włosów Aqua Action

To innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania przed użyciem szamponu. Oczyszczające i zmiękczające działanie maseczki to doskonały wstęp do pielęgnacji włosów przed zastosowaniem szamponu. Dzięki temu idealnie przygotujesz włosy do mycia, a także zapewnisz lepszy efekt końcowy.
 

Szampon nawilżający Aqua Action

Zawiera łagodne i naturalne składniki myjące. Stanowi punkt wyjściowy całej pielęgnacji, zaraz po masce. Zawiera olej z nasion chia (szałwii hiszpańskiej) o właściwościach intensywnie nawilżających.

 

Odżywka nawilżająca Aqua Action

To niezbędna dawka dobroczynnych (a przy okazji rozkosznie pachnących) składników, która sprawi, że twoje włosy będą wspaniale wyglądały.

 

Nawilżający spray octowy Aqua Action 

Odżywka w sprayu zawiera ocet! Ten naturalny składnik zapewni im miękkość i zdrowy połysk! Nawilżający spray octowy to nowoczesne rozwiązanie dla tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych i inspiracja od naszych babć, które płukały włosy czystym octem dla efektu miękkich i lśniących włosów. Spray zawiera też olej z nasion chia.

 

Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Aqua Action

Nasze serum to tzw. SOS dla zniszczonych końcówek i nieokiełznanych pasm włosów. Zawiera tylko naturalne olejki i emolienty.

 

Linia DETOX
 

Maska przed myciem włosów Detox

Innowacyjny produkt przeznaczony do stosowania przed użyciem szamponu. To rozwiązanie, które pozwoli idealnie oczyścić skórę głowy i włosy oraz przygotować je do dalszego etapu pielęgnacji. Jako pierwszy krok kuracji Cameleo Natural, maseczka pozwoli kompleksowo zadbać o kondycję włosów. 

 

Szampon oczyszczający Detox

Szampon to mieszanka łagodnych i naturalnych składników myjących. Punkt wyjściowy całej pielęgnacji, zaraz po masce!

 

Odżywka oczyszczająca Detox

To niezbędna dawka dobroczynnych (a przy okazji rozkosznie pachnących) składników, która sprawi, że twoje włosy będą wspaniale wyglądały! 

 

Oczyszczający spray octowy Detox

Oczyszczający spray octowy to nowoczesne rozwiązanie dla tradycyjnych rytuałów pielęgnacyjnych, ważnym składnikiem tego wyjątkowego produktu jest szałwia o właściwościach orzeźwiających.

 

Serum nadające efekt miękkiego wykończenia Detox

Nasze serum na końcówki z naturalnym ekstraktem z szałwii okiełzna najbardziej niezdyscyplinowane końcówki i pasma włosów.

 

 

Opinie

Sandoz - niskorosłość