Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Deltim, Wózek dziecięcy Amelis PRO (Deltim Machura)

4.5/5 na 5 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Wózek dziecięcy Amelis PRO Deltim to solidny wózek dziecięcy, w którym rodzice znajdą wszystkie cechy niezbędne do komfortowego i bezpiecznego użytkowania. Amelis zaprojektowany został z myślą o maluszkach od urodzenia do 3. roku życia. 
Na wzmacnianej ramie można zamontować przytulną gondolę i obszerne siedzisko spacerowe. Oba moduły mają regulowane oparcie dla większego komfortu dziecka, tak aby w dowolnej chwili mogło ono swobodnie zasnąć lub też obserwować mijane otoczenie. W wersji spacerowej można ponadto zmieniać ustawienia podnóżka, a siedzisko zamocować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Instalacja obu elementów jest niezwykle łatwa i odbywa się intuicyjnie.
Dzięki pompowanym kołom, przednim skrętnym z możliwością blokady do jazdy na wprost, Amelis świetnie sobie radzi zarówno w zatłoczonych warunkach miejskich, jak i w bardziej wymagających terenowych. W obu przypadkach zapewniając swobodę manewrów. Ponadto regulacja miękkości amortyzacji pozwala na dostosowanie jej do aktualnych potrzeb, aby zapewnić małemu pasażerowi, jak największy komfort.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to zadbają o nie 5-puntowe pasy z miękkimi otulinkami oraz odpinana i uchylana barierka. 
Dla wygody rodziców w modelu tym zastosowano także regulowaną wysokość rączki oraz łatwe rozkładanie i składanie, co zdecydowanie upraszcza codzienne użytkowanie wózka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy amelis-colour.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 1299.00 zł
2016-01-19

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne