Doidy Cup, Kubek dla dziecka (Doidy Cup)

5/5 na 5 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Kubek dla dziecka Doidy Cup rekomendowany jest już 3-miesięcznym niemowlętom. Doskonale zastępuje butelkę i kupek niekapek.
Dzięki swoim właściwościom, kubeczek Doidy wspiera długie karmienie piersią (jest akredytowany przez UNICEF), wypracowuje nawyk picia z otwartego kubeczka już od pierwszych miesięcy życia maleństwa, pozwala na bezstresową eliminację butelki oraz pominięcie nauki picia z niepożądanych logopedycznie tzw. "kubków niekapków".
Kubeczek jest wygodny dla małych dzieci, starszaków i dorosłych. Można z niego pić w pozycji półleżącej. Serwować w nim wodę, mleko, sok, herbatkę, a w porze obiadowej – zupę krem.
Produkt łatwo utrzymać w czystości (można go myć tradycyjnie i w zmywarce). 
Pojemność 200 ml.
Kubek jest produkowany w Unii Europejskiej z najbezpieczniejszego wśród plastiku tworzywa HDPE (high density poliethylene), nie zawiera BPA, ftalanów i PVC, jest zgodny z normą EN14350.
Dostępny aż w 17 kolorach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy doidycup.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 25.00 zł
2017-11-06

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep stacjonarny

Kubek edukacyjny

Kubek ma za zadanie nauczyć dziecko pić w "dorosły sposób" i świetnie to zadanie spełnia. Widać jak dziecko pije, więc zmniejsza ryzyko zakrztuszenia. Jest wykonany ze świetnej jakości tworzywa, wygląda jak nowy, dostępny w wielu ciekawych kolorach. Można go myć w zmywarce co jest niewątpliwą zaletą.

ZALETY:

Uczy dziecko pić w dorosły sposób; jakość; możliwość mycia w zmywarce.

WADY:

Małe dziecko może pić tylko pod opieką dorosłego a nie samodzielnie; cena

Filtruj:
Sortuj: