Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

F3 Systems, pilnik szklany do paznokci (Donegal)

5/5 na 34 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Dwustronny pilnik szklany przeznaczony do pielęgnacji paznokci naturalnych i sztucznych. Chroni paznokcie przed rozdwajaniem i łamaniem. Zamyka wolny brzeg paznokcia przez co stają się one mocniejsze i zdrowsze. Wykonany jest z hartowanego szkła. Posiada dużą odporność na wysoką temperaturę (np. sterylizacja), co pozwala na skuteczne usuwanie bakterii i innych mikroorganizmów.
Kolor transparentny, rączka cieniowana, wymiary produktu: 155x28x3mm

  • Cena:
  • 1.00 szt 13.00 zł
2012-09-14

Opinie (34)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-01-28

Od teraz będę wierna tylko temu pilnikowi!

Jest to mój pierwszy szklany pilnik otrzymany w ramach testowania, z którego jestem ogromnie zadowolona. Wcześniej piłowałam swoje pazurki jakimiś zwykłymi pilniczkami dołączanymi jako gratis za zakup lakieru.

W pilniczku Donegal zakochałam się już od pierwszego użycia. Mimo, że jest naprawdę duży, nie podrażnia skórek wokół paznokcia. Nie zdarzyło mi się jeszcze nim skaleczyć.

Piłuje porządnie, na szczęście pazurki nie są po spiłowaniu haczące. Według mnie paznokcie po takim zabiegu są gładziutkie i równiutkie.

Pilniczek mimo codziennego używania dalej zachowuje wysokie właściwości ścierające.

Naprawdę przyjemnie się go używa wiedząc że nie podrażni skóry wokół paznokcia, a pazurki po spiłowaniu będą pięknie się prezentować.

ZALETY:

- dobrze piłuje - nie rani skórek - pazurki po spiłowaniu nie są haczące na końcach - wystarcza na długi czas - bardzo atrakcyjna cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Separatory, pilniki, tarki

Producenci polecają

Top produkty