• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,017 opinii
  • 161,707 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

DOSTAWKA X Rider 2w1 - uniwersalna dostawka do wózka (DOSTAWKA)

5/5 na 6 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Dostawka do wózka X RIDER 2w1 Patent na spacer z dwójką maluchów. Nagroda Rodziców 2017 – wyróżnienie Doceniona przez Panią Gadżet Zdobywca nagrody TOP CHOICE Setki pozytywnych opinii rodziców w kraju i na świecie Pasuje do większości wózków Przeznaczona dla dzieci już od 15 m-ca życia do 25 kg 1. Pasuje do ok. 90% wózków, dzięki unikalnym adapterom. 2. Błyskawiczny montaż złącza z regulacją wysokości i szerokości zapewnia doskonałe dopasowanie do wózka 3. Fotelik z wygodnym oparciem i pasem bezpieczeństwa, dostosowujący się do wzrostu dziecka, dzięki regulacji wysokości 4. Miękkie i komfortowe uchwyty do trzymania rączek 5. Amortyzowane koła dla dodatkowego komfortu, które sprawdzą się w trudnych warunkach 6. Duża powierzchnia antypoślizgowa platformy redukuje ryzyko poślizgnięcia się dziecka na platformie 7. Demontaż całego zestawu nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi. 8. Przeznaczona dla dzieci od 15 m-ca życia do 25 kg! Idealny patent na spacer z dwójką maluchów.  http://www.dostawka.com.pl https://www.facebook.com/dostawka2w1/ https://www.instagram.com/dostawkaxrider/

Skład:

PLATFORMA + FOTELIK

Cena:

  • 4.90 kg 499.00 zł
2018-05-14

Opinie (6)

WYBRANA OPINIA

2018-05-17

Używa produktu od: rok lub dłużej

Gdzie został kupiony: sklep online

Polecam każdej mamie która zastanawia się czy warto

Dostawka jest rewelacyjna! Sprawdza się w każdych warunkach, śnieg czy nierówne chodniki nie są problemem. Korzystam z niej od 1,5 roku niemal na każdym spacerze. Nie wyobrażam sobie teraz wyjść z dwójką dzieci bez dostawki.

ZALETY:

jakość, bezpieczeństwo dziecka, siedzisko, pasy, amortyzowane koła,

WADY:

-

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków