• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

DOSTAWKA X Rider 2w1 - uniwersalna dostawka do wózka (DOSTAWKA)

5/5 na 6 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis:

Dostawka do wózka X RIDER 2w1 Patent na spacer z dwójką maluchów. Nagroda Rodziców 2017 – wyróżnienie Doceniona przez Panią Gadżet Zdobywca nagrody TOP CHOICE Setki pozytywnych opinii rodziców w kraju i na świecie Pasuje do większości wózków Przeznaczona dla dzieci już od 15 m-ca życia do 25 kg 1. Pasuje do ok. 90% wózków, dzięki unikalnym adapterom. 2. Błyskawiczny montaż złącza z regulacją wysokości i szerokości zapewnia doskonałe dopasowanie do wózka 3. Fotelik z wygodnym oparciem i pasem bezpieczeństwa, dostosowujący się do wzrostu dziecka, dzięki regulacji wysokości 4. Miękkie i komfortowe uchwyty do trzymania rączek 5. Amortyzowane koła dla dodatkowego komfortu, które sprawdzą się w trudnych warunkach 6. Duża powierzchnia antypoślizgowa platformy redukuje ryzyko poślizgnięcia się dziecka na platformie 7. Demontaż całego zestawu nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi. 8. Przeznaczona dla dzieci od 15 m-ca życia do 25 kg! Idealny patent na spacer z dwójką maluchów.  http://www.dostawka.com.pl https://www.facebook.com/dostawka2w1/ https://www.instagram.com/dostawkaxrider/

Skład:

PLATFORMA + FOTELIK

Cena:

  • 4.90 kg 499.00 zł
2018-05-14

Opinie (6)

WYBRANA OPINIA

2018-05-17

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

Dostawka X Rider 2w1

Mam 2 córki, jedna ma obecnie 6 miesięcy, druga 2,5r. Przez dłuższy okres czasu siedziałam w domu czekając na męża aż wróci i dopiero szlismy razem na spacer na 2 wózki! Siedząc na internecie znalazłam dostawke x rider myślę.. Ciekawe czy dam radę prowadzić córkę młodsza z dostawka przecież to nie wygodne.. Zaryzykowalam i kupiłam i co? To był strzał w 10! Lepszego rozwiązania nie ma, wózek z dostawka prowadzi się świetnie. Ja, zadowolona ze mogę wyjść w końcu sama z dziewczynami na dwór, córka starsza zadowolona bo może wygodnie siedzieć w dostawcę. Nawet zdarzają się małe drzemki ze zmęczenia. Dziecko nawet nie ma możliwości wypadniecia dzięki zabezpieczeniu pasami. Nasze spacery to bajka! Dostawka radzi sobie na każdym terenie, mieści się do auta. Jedyne czego żałuję to że nie kupiłam jej wcześniej. ???????????? Polecam ją każdemu rodzicowi przy dwójce dzieci :)

ZALETY:

Kiedy córka będzie starsza mogę spokojnie zdjąć siedzenie i jest w pozycji stojacej :)

WADY:

Brak wad

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków