Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Dottore, Krem intensywnie nawilżający hydratore dottore (dottore)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Hydratore - intensywnie nawilżający krem z 5% kwasem migdałowym, jest preparatem nawilżającym dedykowanym w szczególności dla skór z niedoskonałościami. Dzięki substancjom aktywnym zawartym w recepturze krem zapewnia poczucie intensywnego nawilżenia osobom ze skóra suchą, jak również wspomaga zwalczanie niedoskonałości w przypadku skór tłustych i trądzikowych z tendencją do miejscowego przesuszania się.
Wśród substancji aktywnych kremu znajdują się: 5% kwas migdałowy, który działa seboregulująco i przeciwbaktreyjnie. Ektoina - produkowana naturalnie przez bakterie żyjące w skrajnie trudnych warunkach klimatycznych wspiera naturalny system immunologiczny skóry, która staje się bardziej odporna na stres związany z czynnikami zewnętrznymi tj. promieniowanie UV, klimatyzacja oraz zanieczyszczenia środowiskowe. Bosewllia serrata - pozyskiwany z niej kwas bosweliowy chroni włókna kolagenu i elastyny przed degradacją oraz działa przeciwzapalnie i wyciszająco.

  • Cena:
  • 30.00 ml 110.00 zł
Marka:dottore
Kategoria:Pielęgnacja twarzy
2014-11-06

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja twarzy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja twarzy