• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Drożdże instant (Dr Oetker)

4/5 na 6 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Stosując Drożdże instant Dr. Oetkera oszczędzasz czas, gdyż nie wymagają one sporządzania rozczynu. Przed wyrobieniem ciasta po prostu wsyp je do mąki. Możesz stosować je do wszystkich rodzajów ciast drożdżowych, również do tych, które zamierzasz przechowywać. Drożdże instant zachowują pełne właściwości spulchniające.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Dr Oetker
Kategoria:Dodatki do ciast
2010-10-07

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-10-16

nie spełniły moich oczekiwań

Kiedyś kupiła, bo w przepisie na ciasto napisane było, aby użyc drożdży instant. Wielka porażka, nie wiem z czyjej winy, ale zrzuce ją na te drożdże, gdyż na moje oko tego typu produkt nie ma jak spełnić swojej funkcji, w wyniku czego moje ciasto nie wyszło.
Może i fajny pomysł na takie drożdże, wystarczy kupic saszetkę, bez konieczności przechowywania jej w lodówce i później bawienia się w rozpuszczanie w ciepłej wodzie/mleku, jednak nie przemawia to do mnie. Wole tradycyjne drożdże.

ZALETY:

łatwość użycia

WADY:

j/w

Filtruj:
Sortuj: