Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Duna, Aspirator kataru - Katarek plus (Duna)

5/5 na 17 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Aspirator kataru - Katarek plus firmy Duna to innowacyjny aspirator do nosa (odciągacz kataru), przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności czyszczenia nosa. Można go stosować już od 1. miesiąca życia.
Katarek odsysa zalegającą wydzielinę dzięki odpowiednio zmodyfikowanej sile ssącej domowego odkurzacza (800–1500W). Jednostajna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacz po odpowiednim zmniejszeniu w komorze redukcyjnej odciągacza gwarantuje skuteczność zabiegu, jest bezpieczna dla dziecka dodatkowo szybko oczyszcza nos i zatoki. Przeźroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny. Odciąganie zalegającego kataru jest uzupełnieniem leczenia medycznego (warunkiem skuteczności, leków aplikowanych do nosa jest oczyszczenie go z wydzieliny), poprawia samopoczucie, umożliwiając swobodne oddychanie i zapobiega dalszym powikłaniom związanym z katarem. Należy jednak pamiętać, iż odciąganie kataru może być niewystarczające do likwidacji jego przyczyny, dlatego konsultacja lekarska jest jak najbardziej wskazana i nie wolno jej bagatelizować. Katarek skutecznie zastępuje inne mniej wydajne produkty dostępne na rynku i używane w warunkach domowych (np. popularne gruszki).

 

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (17)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Aspiratory do nosa dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Aspiratory do nosa dla niemowląt