• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Easy X Rider, Uniwersalna dostawka do wózka Easy X Rider v2 (Easy X Rider)

4.5/5 na 12 recenzji
4,5
100% kupi ponownie

Opis:

Dostawka do wózka Easy X Rider v2 to produkt uniwersalny, dzięki elastycznemu mocowaniu jej montaż jest banalnie prosty. Dostawka umożliwia dziecku jazdę w pozycji siedzącej lub stojącej. Pasuje do wszystkich wózków dzięki unikalnym adapterom. Dostawka przeznaczona jest dla dzieci ważących maksymalnie 25 kg. Dostawka składa się z: wygodnego siedziska z 3 punktowymi pasami, regulowanego siedziska i uchwytu, odkręcanego siedziska, z antypoślizgowej platformy, unikalnych adapterom, które zapewniają prosty i szybki sposób montażu dostawki z możliwością regulacji wysokości, odległości i szerokości adapterów, świecących amortyzowanych kółek, z paska, dzięki któremu możemy podnieść całość. Easy X Rider v2 zapewni bezpieczeństwo i komfort starszemu dziecku i ułatwi spacer z dwójką dzieci w różnym wieku. Istnieje możliwość dokupienia poduszki widocznej na zdjęciu w 6 wersjach kolorystycznych oraz mufki na uchwyt dostawki.

Cena:

  • 1.00 ml 450.00 zł
2017-12-11

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Używa produktu od: miesiąc

Gdzie został kupiony: sklep online

Dostawka do wózka

Kupiliśmy dostawę do wózka jako prezent dla bratanicy i są bardzo zadowoleni. Spacer przestał być wielką wyprawa z ogromnym i ciężkim podwójnym wózkiem. Wykonanie, tak samo jak w przypadku spiworkow, pierwsza klasa.

ZALETY:

Wykonanie. Kontakt ze sprzedawcą.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne