Tami MyBaby, Chusteczki do pielęgnacji niemowląt (EcoWipes)

5/5 na 6 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Suche chusteczki Tami MyBaby są przeznaczone do codziennej pielęgnacji dzieci od 1. dnia życia. Chusteczki są wykonane w 100% z organicznej bawełny, która ulega biodegradacji, a więc nie zanieczyszczają one środowiska. Nie podrażniają i nie powodują alergii (są testowane dermatologicznie). Nie zawierają żadnych szkodliwych dodatków. 
Można je wykorzystywać zarówno na sucho (do osuszania całego ciała), jak i na mokro (np. podczas kąpieli jako myjki czy do przemywania oczu czy buzi, fałdek skóry itp.).  Chusteczki są miękkie, delikatne i nie rwą się. 
Chusteczki pielęgnacyjne zapakowane są w wygodny kartonik, który zabezpiecza je przed zanieczyszczeniami. 
Chusteczki Tami MyBaby mają certyfikaty Ecocert i GOTS (Global Organic Textile Standard), potwierdzające, że są one wykonane z produktów ekologicznych wyprodukowanych w naturalny sposób. 
Bawełna organiczna jest pozyskiwana tylko z ekologicznych upraw, w których gleba nie była poddawana działaniu środków chemicznych i pestycydów przez minimum 3 lata. 
Na certyfikowanych plantacjach rośnie ona zgodnie ze swoim naturalnym cyklem rozwoju, bez użycia nawozów przyspieszających jej wzrost. 
Opakowanie zawiera 30 sztuk. Rozmiar pojedynczej chusteczki: 18x18 cm. 
Chusteczki pielęgnacyjne są dostępne m.in. w drogeriach Rossmann. 
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2015-10-19

Opinie (6)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Top produkty