Kapitan Nauka, Na tropie angielskich słówek (Edgard)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Na tropie angielskich słówek" to książka obrazkowa, składająca się z 12 bogato ilustrowanych rozkładówek. Na każdej z nich młody czytelnik uda się w niezwykłą podróż, np. wyprawę statkiem pirackim, na nocą wyprawę w poszukiwaniu złodzieja czy na planetę dziwolągów. Szukanie szczegółów, ukrytych postaci i wymyślanie historii inspirowanych ilustracjami to zabawa na wiele godzin oraz doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji.
"Na tropie angielskich słówek" – nowość w znanej serii Kapitan Nauka – to wyjątkowe połączenie picture booka ze słownikiem. Jednak ilustracje odgrywają tu główną rolę i nie są jedynie graficznym przedstawieniem słówek. Angielskie wyrazy, zwroty i proste zdania pojawiają się na planszach na zasadzie skojarzeń, co sprawia, że czytelnik przyswaja je w naturalny i intuicyjny sposób. Słownictwo dotyczy m.in. liczb, kolorów, pór roku, środków transportu, zabawek, rodziny, dzikich i udomowionych zwierząt, ubrań, emocji oraz części ciała. 

Wyjątkowe rysunki do książki wykonało jedenastu polskich ilustratorów, a każdą planszę cechuje niepowtarzalny styl i charakter. Tematy rozkładówek są zróżnicowane pod względem szczegółowości i będą odpowiednie zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Trwała i atrakcyjna forma wydania (duży format, gruby karton) sprawiają, że książka może być wartościowym prezentem dla każdego małego tropiciela.
Wszystkie słówka w książce są podane z polskim tłumaczeniem. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Kapitan Nauka

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2017-10-17

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: