Agata Komorowska, Depresjologia (Edipresse)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Depresjologia" nie jest kolejnym poradnikiem ze zbiorem złotych rad i "niezawodnych" sposobów na pozbycie się chandry. Depresja to nie chandra. Depresja to choroba, która potrafi skutecznie odebrać chęć życia. Agata Komorowska w swojej książce opisuje historię zmagania się z chorobą - nie walki, nie wojny, bo jak sama pisze, z depresją nie należy walczyć, można ją za to przechytrzyć, nie skupiając się na niej, a na tym, co dla nas najważniejsze. 
W złożonym procesie powrotu do zdrowia, w którym zaangażowane są: przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, najważniejsze jest odnalezienie harmonii między Sercem, Duszą, Ciałem i Rozumem. "Depresjologia" to książka o akceptacji, nauce miłości do samej siebie oraz potrzebie odnalezienia wewnętrznego spokoju, dzięki któremu wyjście z choroby jest możliwe. Została napisana z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z depresją, a także ich bliskich i przyjaciół. 
To przystępnie napisany przewodnik o drodze do szczęścia i spełnienia dla tych, którzy poszukują recepty na życie w harmonii, pragną dowiedzieć się kim naprawdę są, i znaleźć inspirację i odwagę, by podążać własną drogą. To książka o tym, co zrobić, aby jutro, kładąc się spać, móc powiedzieć sobie: jestem wdzięczny/-a za moje życie. 

O autorce: 
Agata Komorowska jest mamą, samotnie wychowującą czwórkę kochanych urwisów: 15-letniego Aleksa, 9-letniego Krystiana z Zespołem Downa, adoptowaną 6-letnią Adę oraz 15-letniego Michała, dla którego stała się rodziną zastępczą. Prowadzi też bloga, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami, które nie zawsze były miłe. Dziś jest szczęśliwa i wdzięczna za wszystko, co ma i co ją spotkało. Ale nie zawsze tak było... Agata Komorowska w swojej książce mierzy się ze swoim największym wrogiem i potworem, "przyjaciółką", która długo nie opuszczała czterech ścian jej domu. Czuwała, troszczyła się, była przy niej w dzień i w nocy, dawała przyzwolenie na niewychodzenie spod kołdry... Depresja -  zakamuflowana kreatura, która podstępnie kradnie radość życia. 
Debiutowała książką "Anioły mówią szeptem", opowiadającą o macierzyńskiej miłości. Nominowana do Superbohaterki Wysokich Obcasów i Mamy 10-lecia miesięcznika "M jak Mama" za odważne pisanie o rzeczach, których sama doświadczyła: samotnym macierzyństwie, niepełnosprawności dziecka, rodzicielstwie adopcyjnym i zastępczym, rozwodzie, załamaniu i depresji. O sobie mówi, że jest buntowniczką, która każdego dnia łamie stereotypy i przeciera ścieżki. 

Tytuł: "Depresjologia. W poszukiwaniu harmonii między Sercem, Duszą, Ciałem i Rozumem"
Autor: Agata Komorowska
Oprawa: twarda
Format: 140 x 206
Liczba stron: 256
Data premiery:  19 lipca 2017 r

Gdzie można kupić: księgarni internetowej empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-08-24

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: