Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Akademia Pana Kleksa, Jan Brzechwa (tom 1, kolekcja) (Edipresse)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Akademia Pana Kleksa" Jana Brzechwy wydawnictwa Edipresse to pierwszy tom kolekcji "Kanon literatury dziecięcej – lektury szkolne". Pierwszy tom dostępny jest w książkach od 25 sierpnia i kosztuje... jedynie 7,99 zł. Tej książki opisywać nie trzeba – to pozycja, którą powinno znać nie tylko każe dziecko, ale i osoba dorosła. 
Historia opowiada o 12-letnim Adasiu Niezgódce, który rozpoczyna naukę w tytułowej Akademii Pana Kleksa. W szkole tej naucza – i jednocześnie sprawuje opiekę nad uczniami – słynący z niekonwencjonalnego podejścia do edukacji pan Kleks. Pomaga mu w tym szpak  Mateusz. Ta opowieść została zekranizowana. W filmie główną rolę grał Piotr Fronczewski. 

Kolejny tom kolekcji – "Księga dżungli" Rudyarda Kiplinga ukaże się 8 września 2016 r.  Ten i kolejne tomy będą już cenie 14,99 zł. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy hitasalonik.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 7.99 zł
2016-08-25

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla uczniów (7-11 lat)

Producenci polecają

Top produkty