Izabela Sakutova, Brafitting. Lifting piersi bez skalpela (Edipresse)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Brafitting. Lifting piersi bez skalpela" Izabeli Sakutovej to kompletne kompendium wiedzy na temat piersi. Czytelniczka znajdzie tam cenne wskazówki bieliźniane, pomocne na każdym etapie życia – niezależnie od zmian, które zachodzą w jej ciele. Dowie się np. jak dzięki prawidłowo dobranemu biustonoszowi dbać o zdrowie piersi, w jaki sposób wybrać krój, który podkreśli i odpowiednio ukształtuje biust oraz jak mądrze kupować staniki, by zaoszczędzić pieniądze, stres i czas. 
Autorka książki - Izabela Sakutova - Sakutova to niekwestionowana ekspertka w dziedzinie brafittingu i prawdziwa czarodziejka kobiecych biustów. Dzięki niej panie na nowo mogą cieszyć się wyglądem swoich piersi, niezależnie od rozmiaru miseczki. W swojej książce uświadamia, jak ważny dla zdrowia jest odpowiednio dobrany stanik. Problem jego złego dopasowania jest niestety bardzo powszechny i dotyka wielu kobiet. Wie o tym również sama autorka, dla której duży biust i zły biustonosz, jeszcze w czasach szkolnych, był powodem kompleksów i regularnych ucieczek z lekcji WF-u. Problem był na tyle frustrujący, że zaczęła zastanawiać się nad operacją zmniejszenia piersi. Idealny rozmiar udało jej się znaleźć dopiero podczas pobytu w Anglii. I tak, z noszonego 75E, przeszła do perfekcyjnie dopasowanego rozmiaru 60H. Wówczas w jej głowie narodził się pomysł wprowadzenia brafittingu do Polski.
Izabela Sakutova jest aktywną propagatorką profilaktyki zdrowia piersi, w książce nie zabrakło więc szczegółowej instrukcji samobadania. "Brafitting..." wspiera także kampanię "Dotykam = Wygrywam", której celem jest edukacja kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi. Dodatkowo 1% z zysków ze sprzedaży książki zostanie przekazany na wsparcie działań stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.

Gdzie można kupić: sklep internetowy empik.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-09-26

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: