Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Joanna Jakubiak, Zaufana niania (Edipresse)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka Joanny Jakubiak "Zaufana niania" to poradnik, z którego dowiesz się, jak znaleźć idealną nianię. Autorka podpowiada, jakie pytania zadać kandydatce na opiekunkę dziecka, aby mieć pewność, że nasza pociecha będzie miała odpowiednią opiekę. Ale nie tylko to książka, która może się przydać przyszłym kandydatką na nianię - mogą się one dowiedzieć, na czym najbardziej zależy rodzicom, jakie cechy są przez nich najbardziej pożądane. 
Kto jak kto, ale Joanna Jakubiak dobrze się na tym zna. Jest ona właścicielką agencji opiekunek, nianią z wieloletnim doświadczeniem. Z humorem i werwą rozprawia się z najczęstszymi problemami na linii opiekunka-dziecko-rodzic. Z jej pomocą już tysiąc rodzin znalazło opiekunkę \"szytą na miarę". 
Wśród klientów agencji "Zaufana niania" jest bardzo wiele gwiazd. Ale jej właścicielka przekonuje, że dobra niania to nie luksus dla wybranych, tylko wybór, którego może dokonać każda szukająca opiekunki dla dziecka mama. 

Tytuł: Zaufana niania
Autor: Joanna Jakubiak
Data wydania: październik 2017
ISBN: 9788381172202
Oprawa: twarda
Format: 135 x 200
Liczba stron: 304

Gdzie można kupić: sklep internetowy Empik 

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2017-10-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty