Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Marcin Kozioł, Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka (Edipresse)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka" Marcina Kozioła to pierwszy tom nowej serii dla małych odkrywców i podróżników. 
Główny bohater książki – Maksymilian Wombat, dla przyjaciół Maks – podróżuje po Bhutanie, Królestwie Grzmiącego Smoka, gdzie ludzie są uśmiechnięci, a nad ich dobrobytem czuwa Minister Szczęścia Narodowego... 
Krajem tym rządzi Jego Wysokość Smok, którego bohater chce natychmiast poznać, bo nigdy nie poznał smoka! Na dodatek – jak głoszą bhutańskie legendy – smoki strzegą tajemnic o powstaniu świata. Maks liczy na to, że nakłoni władcę do zdradzenia choćby jednej z nich. Najlepiej takiej, dzięki której ludzie i zwierzęta w jego rodzinnych stronach stanów się równie szczęśliwi, jak mieszkańcy Bhutanu.
"Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka" to pierwszy tom serii książek podróżniczych dla najmłodszych, dzięki którym poznają kulturę i zwyczaje odległych miejsc i razem z sympatycznym Wombatem przeżyją niesamowite przygody. 
Książka to ilustrowana fotopowieść. Barwny opis przygód uzupełnia blisko 200 fotografii wykonanych przez autora książki w Bhutanie i znakomite ilustracje, które na pewno spodobają się dzieciom. Książka przystępny i ciekawy sposób prezentuje mnóstwo ciekawostek podróżniczych, a dodatkowo zawiera tajne kody, dzięki którym za pomocą aplikacji mobilnej lub komputera mały odkrywca może dotrzeć do dodatkowych filmów i innych materiałów, a nawet przenieść się w miejsce akcji dzięki interaktywnym zdjęciom 360°. 

Tytuł: Wombat Maksymilian i Królestwo Grzmiącego Smoka
Autor: Marcin Kozioł
Wydawnictwo: Edipresse
Format: 165 x 215 mm
Liczba stron: 288
Data premiery: listopad 2016 

Gdzie można kupić: hitsalonik.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.90 zł
2016-11-10

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)