Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

EDH3897SDE, Suszarka z pompą ciepła (Electrolux)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Suszarka z pompą ciepła (EDH3897SDE) marki Elektrolux wysuszy każdy rodzaj tkanin przy zachowaniu ich kształtu i gładkości. Suszarka ma specjalny program parowy, która umożliwia szybkie odświeżanie i usunięcie zagnieceń z ubrań. W urządzeniu mozna bezpiecznie suszyć delikatne wełniane i jedwabne tkaniny przeznaczone tylko do prania ręcznego.
Zainstalowana w suszarce pompa ciepła pozwala na oszczędności w zużyciu energii - rzeczy są suszone z niższych temperaturach i dzięki temu służej zachowują dobry wygląd. Inteligenty system OptiSense umożliwia regulację czasu suszenia w zależności od rodzaju załadunku oraz monitorowanie stanu wilgotności. Dzięki temu ubrania są zawsze wysuszone, ale nie przesuszone.
System EcoFlow zawiera zamknięty, wysokowydajny system filtrujący. Dzięki temu w suszarce jest tylko jeden filtr, któy wymaga czyszczenia. Ułatwia to utrzymywanie odpowiedniego przepływu powietrza i niskiego zużycia energii. Suszarka na funkcję opóźnionego startu oraz możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi
Dane techniczne:

technologia suszenia: pompa ciepła
pojemność: 9 kg
efektywność kondensacji: A
wysokość: 850 mm
szerokość: 600 mm

Cena: około 3100 zł
Gdzie można kupić: mediaexpert.pl

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-04-19

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pralki i suszarki na pranie

Producenci polecają

Top produkty