• Dodano 48,767 produktów
  • Napisano 183,610 opinii
  • 159,752 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Elodie Details , Mata edukacyjna Graphic Devotion (Elodie Details)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

Mata edukacyjna Graphic Devotion marki Elodie Details wyraźnie się różni od innych mat dla dzieci. Przede wszystkim designem. Nie jest ona wielobarwna i ozdobiona motywami bajkowymi; tym co ją wyróżnia są wyraźne wzory i kontraktowe kolory  (np. czerń i biel). Dlaczego? Bo projektanci Elodie Details wiedzą, że dla kilkutygodniowego dziecka bohaterowie znani z bajek nie mają żadnego znaczenia, najważniejsze jest stymulowanie zmysłów malucha. Stymulowanie w granicach rozsądku. Istnieje bowiem zasada, wedle której, im młodsze jest niemowlę, tym mniej bodźców powinno mu się dostarczać. Dziecko potrzebuje czasu, by odpowiednio się zaadaptować w nowej rzeczywistości.
Mata edukacyjna Graphic Devotion jest gruba, miękka i wykonana z wysokiej jakości bawełny, ma stonowane kolory i wzory. Łatwo ją utrzymać w czystości (można ją prać w pralce). W dodatku jest funkcjonalna - można z niej korzystać przez wiele lat, a nie tylko przez kilka miesięcy. 

Cena:

  • 1.00 ml 317.00 zł
2015-10-18

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Maty edukacyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Maty edukacyjne