Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Elodie Details, Śpiworek Bedouin Stories (Elodie Details)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Śpiworek Bedouin Stories dla dzieci firmy Elodie Details jest ciepły, wygodny i łatwo utrzymać go w czystości (można go prać w pralce i suszyć w szuszarce).  Idealnie nadaje się na spacerki z niemowlakiem w chłodne, jesienne lub zimowe dni. Śpiworek chroni przed wiatrem, deszczem i śniegiem (jest wykonany z wodoodpornego materiału). Zapewnia dziecku ochronę przed chłodem i – najważniejsze – swobodę ruchów. 
Śpiworek Bedouin Stories przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-3, ma wymiary: szerokość 53 cm, długość 110 cm (z kapturem). Pięć otworów montażowych pozwala go zamontować w każdym  typie wózka, a zamek błyskawiczny z przodu pozwala na szybki i łatwy dostęp do dziecka. 
Śpioworek wykonany jest z miękkiej tkaniny Pearl Velvet z podszewką CosySack ™ która ma doskonałe właściwości rozgrzewające i zapewnia odpowiednie warunki do spaceru.

  • Cena:
  • 1.00 ml 449.00 zł
2015-10-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Akcesoria i dodatki do wózków

Producenci polecają

Top produkty