• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Lira 3 (Euro-Cart)

4/5 na 19 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Charakterystyka wózka: - 3 kółka - lekka alumniowa konstrukcja - niezwykle mały po złożeniu - składana budka - barierka bezpieczeństwa - regulowane oparcie - pokrowiec na nóżki w komplecie - 5-punktowe pasy bezp. - posiada pojemny kosz na zakupy - folia przeciwdeszczowa w komplecie - blokada przed niezamierzonym rozłożeniem - system obrotowych kół przednich z możliwością blokady Wymiary: - wózek rozłożony : 83x59x104 cm - wózek złozony : 36x43x74 cm Szerokośc siedziska : 33 cm

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Euro-Cart
Kategoria:Spacerówki
2007-08-21

Opinie (19)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

wiolettass
2010-03-03

polecam dla niewymagających

Dla starszego dziecka jest jak najbardziej polecany. Siedzisko jest odpowiednio szerokie tak że mimo grubej kurtki dziecko nie siedzi ściśnięte. Całość wózka jest tak wyprofilowana że nogi nie wiszą w powietrzu. Za tą cenę to polecam

ZALETY:

- szerokie siedzisko - nóżki nie wiszą - można dowolnie regulować wysokość oparcia - lekki - małe rozmiary (w autobusie spokojnie zmieściłyby się takie 3) - dzięki tylniej amortyzacji lekko się prowadzi - folia przeciwdeszczowa idealnie dopasowana (przypinana do budki)

WADY:

- w wersji 3 kołowej jeśli się nie podniesie przedniego kółka przy przeszkodzie to "staje dęba" - nie ma regulacji wysokości rączek - bardzo mały kosz na zakupy (a raczej tylko na rzeczy dla dziecka )

Filtruj:
Sortuj: