8 w 1, Total Action, Skoncentrowana Odżywka do paznokci (Eveline Cosmetics)

4/5 na 193 recenzji
4,0
37% kupi ponownie

Opis: Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail ™ wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Dłonie są wizytówka każdej kobiety. Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami. Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami.

  • Cena:
  • 12.00 ml 0.00 zł
2012-05-24

Opinie (193)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Szczera.
Szczera.
2013-12-23

Dno! Prawie nie mam paznokci a pozostałości bolą!

To najgorsza odżywka jaką w zyciu miałam. Stosowałam ją zgdonie z instrukcją i zaleceniami. Byłam bardzo ostrożna i dokładna gdyz wcześniej o niej dosyć dużo słyszałam. I po moich staraniach co? Mam chorobę zwaną ONYCHOLIZĄ. To tragiczna choroba, paznokcie całe bolą, trzeba je sciąć totalnie na krótko, leczenie jest długotrwałe i bolesne. Po stosowaniu tej odżywki na tą chorobę zapada ok 60% osób.

ZALETY:

Brak!

WADY:

powoduje ONYCHOLIZĘ!!! nie pomaga bolą paznokcie 60% osób stosujących tą odzywkę zapada na tą chorobę

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców