Dermapharm, Multi - Oil Essence, Profesjonalny olejek do pielęgnacji skóry 8 w 1 (Eveline Cosmetics)

4.5/5 na 15 recenzji
4,5
0% kupi ponownie
  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2013-11-04

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

majajula
2013-12-21

Moje wielkie odkrycie - olejek idealny

Olejek to nowości w mojej kosmetyczce. Mam 3 w tym dwa z Eveline.
Jednak profesjonalny olejek 8 w 1 to coś więcej niż zwykły olejek.
Zamknięty jest w małą buteleczkę odkręcaną i niewielkim otworem co ułatwia dozowanie kosmetyku. Kolor olejku jest jasno pomarańczowo, zapach dość delikatny i raczej neutralny, nie powinien nikomu przeszkadzać.
Stosowałam olejek raz a czasami 2 razy dziennie na takie partie ciała jak brzuch, uda, pośladki, piersi, biodra i twarz oraz dłonie. Pierwsze co mnie zaskoczyło to niezwykle szybkie wchłanianie. Nie spodziewałam się, że olejek może się tak ładnie wchłaniać. Oczywiście pozostawia typową "olejową" powłokę jednak nie klei się. Skóra na brzuchu ładnie się uelastyczniła, na udach ładnie napięła się. Mam 3 rozstępy i w nie też wcierałam przez 3 tygodnie olejek i skóra wzmocniła się w tych miejscach. Na twarzy stosowałam olejek na powiekę i pod okiem - mam w tych miejscach bardzo przesuszoną skórę i już od 1 użycia olejku skóra stała się nawilżona a po tygodniu zniknął problem z przesuszoną skóra. Wszystkie partie masowałam dłońmi i one też wiele zyskały. Po pierwsze mega nawilżenie, po drugie paznokcie się wzmocniły a po trzecie zmiękczył się mój odcisk od obrączki i jest szansa, że skóra na tyle zmięknie, że zniknie całkowicie.
Zaczęłam również smarować olejkiem pośladki na których zawsze borykam się z różnymi krostkami nagle problem ten całkowicie zniknął. Od dziś ten olejek będzie moim stałym bywalce w łazience.
Do tego olejek jest niezwykle wydajny.

ZALETY:

niesamowite nawilżenie poprawi napięcie skóry zmiękcza skórę doskonale się wchłania wydajny

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców