Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mustela, Spray przeciwsłoneczny do twarzy i ciała SPF 50+ (Expanscience)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Wskazania: bardzo wysoka ochrona przed UVB/UVA skóra dzieci od 1-szych dni życia. Do twarzy i ciała.
Właściwości i składniki aktywne:
Udoskonalona receptura oparta jest na nowym systemie filtrów organiczno-mineralnych, bez alergizujących filtrów chemicznych, substancji zapachowych, alkoholu, parabenów.  Receptura wzbogacona o naturalny, odżywczy olej z awokado i opatentowany naturalny składnik aktywny Avocado Perseose®. Produkt o bardzo wysokiej tolerancji jest optymalnym wyborem, aby chronić zdrowie i kapitał skóry dziecka dzisiaj i na przyszłość. Konsystencja delikatnego mleczka łatwo się nakłada i rozprowadzana skórze, jest niewidoczne po nałożeniu. Formuła wysoce wodoodporna i  odporna na ścieranie.
Sposób użycia: Wygodny, wielokierunkowy spray- możesz stosować trzymając tubę „do góry nogami” – nawet dla najbardziej ruchliwego dziecka.  Nakładaj odpowiednią ilość produktu i regularnie ponawiaj aplikacje - co 2 h i po wyjściu z wody.
Produkt hipoalergiczny opracowany, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych.

  • Cena:
  • 200.00 ml 80.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-02-13

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kosmetyki przeciwsłoneczne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty