Mediderm, Dermatological Cream Formula, Krem dermatologiczny (Farmina)

4.5/5 na 19 recenzji
4,5
26% kupi ponownie

Opis: Krem dermatologiczny przeznaczony jest głównie dla osób ze schorzeniami skóry: łuszczycą, egzemą i atopowym zapaleniem skóry.

Krem w swoim składzie nie zawiera żadnych substancji zapachowych i barwników, nie wywołuje podrażnień i uczuleń.

Mediderm krem przynosi szybką pomoc i ulgę w stanach zapalnych skóry, w suchości, charakterystycznej dla łuszczycy, egzemy i AZS.

Na skórze po posmarowaniu tworzy się warstwa ochronna, która nawilża i zapobiega utracie wody. Krem można stosować także jako balsam ponieważ szybko się wchłania i nie brudzi ubrania i pościeli. 

Mediderm można stosować u dorosłych i dzieci (już od 1-go miesiąca życia).

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-10-05

Opinie (19)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Magda
Magda
2015-07-28

SUUUUUPER

Wspaniały krem, odkryty przez przypadek, smaruję nim mojego pół rocznego synka, walczę u niego z wysypką, ma alergię nie wiadomo na co, wysypka permanentna co bym nie zjadła (karmię piersią) jego sypie. Przy największej masakrze na brzuchu i plecach musiałam zastosować maść ze sterydem, zapisaną przez naszą Panią pediatrę, bo już robiła się skorupa na skórze, szorstka i łuszcząca się skóra. Zaczęłam czytać o skutkach ubocznych stosowania sterydów, przeraziłam się i krem ze sterydem wywaliłam do kosza, użyłam go tylko kilka razy jak wysypka nie schodziła i skóra była co raz gorsza, jeszcze do tego swędziała, dziecko nie spało po nocach. Stosowałam różnych dziwnych kremów, kąpałam w Oillanie, kąpałam w krochmalu, płatkach owsianych i nic nie pomagało, jedynie steryd pomagał, ale na krótko. Dopiero Mediderm pomógł jako alternatywa maści ze sterydem. Mediderm ma prosty skład, niektórzy piszą że nie ma w sobie nic specjalnego, ale DZIAŁA i pomaga mojemu dziecku....byłam w szoku, bo już po kilku dniach stosowania, dziecku wszystko schodzi.

ZALETY:

-niedrogi -duża pojemność -nie szkodzi dziecku tak jak steryd -skutecznie zwalcza suchość, wysypkę, swędzenie

WADY:

BRAK

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców