• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Retimax 1500, maść ochronna z witaminą A (Farmina)

4.5/5 na 7 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

RETIMAX 1500 odżywia skórę dzięki zawartości witaminy A, będącej niezbędnym regulatorem odnowy komórek. RETIMAX 1500 nawilża przenikając głęboko w skórę, pomaga przywrócić jej naturalny stan nawilżenia, elastyczności i jędrności. RETIMAX 1500 chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości. RETIMAX 1500 wskazany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych. Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę maści na miejsce chorobowo zmienione i delikatnie wcierać. Stosować 2-3 razy dziennie.

Cena:

  • 20.00 g 3.00 zł
2010-10-07

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-10-14

Bardzo dobra ale tłusta

Maść kupiłam w aptece po doradzeniu mi przez panią mgr i po pokazaniu jak mam suche ręce. Powiedziała, że to będzie dobra rzecz. No i jest, tyle, że ja jestem osobą bardzo niekonsekwentną i zamiast stosować to robię jej zdjęcia;)) Co można zobaczyć pod opisem produktu, widać tam też moje okropnie suche ręce, na tej fotce i tak nieźle wyglądają bo zaleczyły się rany. Mam pękające palce, szczególnie na koniuszkach, czasami na dłoni na wewnętrznej stronie. Ta pękająca skóra zazwyczaj pojawia mi się w zimie, na jesieni, wczesna wiosna, jakoś tak w tych terminach. Ta maść pomaga, ale oczywiście jest tłusta i trzeba ręce pakować w rękawiczki i tak siedzieć. Po takich kilku sesjach zauważyłam poprawę, ale największą poprawę zauważyłam po stosowaniu i środków zewn, i wewnętrznych.

ZALETY:

leczy suchą skórę, pęknięcia itp. tylko trzeba stosować systematycznie, potem wszystko wraca do normy bo taka sucha skóra to też zauważyłam zupełnie inna kwestia, napisze w innych recenzjach o tym.

WADY:

tłusta w sposób przez mnie znienawidzony:), czyli bardzo

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci