Vagical (Farmina)

3.5/5 na 30 recenzji
3,5
20% kupi ponownie

Opis: Calendula officinalis TM - 150 mg GLOBULKI. Homeopatyczny produkt leczniczy. 10 globulek 1 globulka zawiera: Calendula officinalis TM 150 mg.
Wskazania: dolegliwości ze strony dróg rodnych objawiające się świądem, pieczeniem, zaczerwienieniem okolicy warg sromowych. Dawkowanie i sposób stosowania: lek przeznaczony jest do podawania dopochwowego.
Zazwyczaj stosowana dawka leku to: 1 globulka 2-3 razy dziennie. Przed zastosowaniem globulkę należy zwilżyć przegotowaną, ostudzoną wodą. Jeśli po 3-4 dniach stosowania leku dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem.
Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza.
Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności. Przed zastosowaniem leku należy zapoznać się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.
Pozwolenie nr IL-5949/LN-H

  • Cena:
  • 10.00 szt 16.00 zł
mama_emilkimama_emilki
2009-12-08

Opinie (30)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

wiolag
2009-12-08

Rewelacja przy infekcjach miejsc intymnych

te globulki zagościły u mnie na stałe:), poleciła mi je kiedyś koleżanka i teraz kupuję je za każdym razem jak dopada mnie jakaś infekcja miejsc intymnych, są bardzo pomocne przy dolegliwościach kobiecych, gdy tylko czuję ,że mnie coś piecze, szczypie w miejscach intymnych zaraz aplikowałam sobie te globulki i wszystkie utrapienia mijały jak ręką odjął. Wiele razy dzieki nim pożegnałam infekcję. Jak dla mnie są rewelacyjne i naprawdę skuteczne:)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców