• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Różowy Leżaczek-bujaczek, W5537 (Fisher Price)

4/5 na 8 recenzji
4,0
13% kupi ponownie

Opis:

Wygodne, bajkowe miejsce dla małej księżniczki, w modnym różowym kolorze. Fotelik „rośnie” wraz z dzieckiem, może być zastosowany zarówno dla noworodka jak i starszego dziecka o wadze do 18 kg. Bardzo funkcjonalny, może służyć jako fotelik i bujaczek oraz miejsce, w którym mama nakrmi dziecko, zabawi je zabawkami i uspokoi kojącymi wibracjami. Fotelik może być ustawiony w pozycji półleżącej i siedzącej. Posiada blokadę bujania, niezastąpioną podczas spania lub karmienia. Wiszące zabaweczki zapewniają dziecku fascynującą zabawę.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-08-13

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

P.
2014-10-27

niebezpieczny!

NIE POLECAM! Bujaczek jest bardzo niebezpieczny. Pół roczne dziecko, w pełni sprawne, które jest w stanie samodzielnie siedzieć bardzo łatwo przechyla się do przodu z całym bujaczkiem. Ograniczniki wcale nie powstrzymują przed przychyleniem. Tak było w naszym przypadku. 7kg dziecko sięgało po zabawkę, która upadła na podłogę, i runelo na twarz razem z tym badziewiem (pasy oczywiście przypiete jak należy). Nie wyobrażam sobie w tym większych dzieci....

ZALETY:

Dobrze się pierze

WADY:

Niebezpieczeństwo przechylenia Lekki Zbyt płytki

Filtruj:
Sortuj: