• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Uczące jabłuszko (Fisher Price)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
67% kupi ponownie

Opis:

Uczące jabłuszko Fisher-Price® z serii „Ucz się i śmiej” to słodka nauka dla malucha! Każdy z 5 dużych kawałków jabłuszka ma swój własny numer oraz obrazek. Gdy maluch naciśnie środkowy przycisk „ogryzka”, usłyszy radosne piosenki i wypowiedzi o owocach, kolorach i liczbach! A gdy dziecko trąci jabłuszko, czeka je jeszcze więcej ekscytujących niespodzianek, bo chybotliwa podstawa odtworzy radosne dźwięki! Angażująca małe rączki zabawa i piosenki wprowadzają dziecko do świata liczb. Piosenki, wypowiedzi i kawałki jabłuszka uczą dziecko kolorów oraz wspominają o pysznych i zdrowych przekąskach! Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

Cena:

  • 0.00 ml 40.00 zł
2018-02-26

Opinie (3)

WYBRANA OPINIA

2018-03-14

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: dostałam/dostałem od kogoś

Super

Pierwsze wrażenie jak na zabawkę interaktywną fisher price jabłuszko robi raczej marne. Wkładanie i wyjmowanie cząstek jabłka z cyferkami i obrazkami uruchamia muzyczkę (przy kołysaniu jabłka) - i to wydaje się być jedyną atrakcją w tej zabawce. Jednak synek bardzo lubi jabłuszko, ćwiczy dzięki niemu umiejętności motoryczne, ręka-oko, traktujemy zabawkę tą trochę jak wstęp do sortera. Jakość wykonania, dźwięki jak na FP przystało - porządne.

ZALETY:

jakość, ćwiczenia motoryki

WADY:

brak regulacji głośności, brak poziomów edukacji

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne