Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Anna Wiśniewska, Liczby (książka dla dzieci) (FisherPrice)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Liczby" to rewelacyjna książeczka dla dziecka od Fisher-Price. Składa się ona z 12 stron. Kartki są sztywne, dzięki czemu trwałe i dziecko ich nie zniszczy. Książeczka jest bogato ilustrowana, kolory są żywe i wyraziste. Dzięki tej książeczce dziecko uczy się liczyć, zaznajamia się z zapisem graficznym cyfr od 1 do 9, a także z zapisem w formie wyrazu. Poprzez taką wizualizację każdego z zapisu dziecko wzrokowo zapamiętuje i przyswaja.
Przy każdej z cyfr jest odpowiednia ilość elementów, które dziecko może policzyć. Elementy są dobrane według kategorii ( np. piłki, instrumenty muzyczne, czy też owoce). Obrazki są duże i bardzo wyraźne. Dodatkową atrakcją tej książeczki są zwierzęta przedstawione na każdej stronie w postaci jednoelementowego puzzla. To umożliwia dziecku dopasowanie poszczególnego zwierzęcia wg. kształtu do odpowiedniego otworu. Dodatkowa pomocą jest fakt iż odpowiednim polu gdzie dane zwierze winno być umiejscowione jest przedstawiony taki sam obrazek jak na puzzlu, to bardzo ułatwia dziecku zadanie. Dzięki bogatej kolorystyce, dziecko poznaje także różne kolory.

Tytuł książki: Liczby
Autor: Anna Wiśniewska
Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba strony: 12
Format: 18,5x20 cm 
ISBN: 978-83-274-2796-0
Rok wydania: 2015
Oprawa: twarda

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa ksiegarniaolesiejuk.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 17.00 zł
2016-02-24

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Książki dla przedszkolaków (3-6 lat)