Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price, Stworek Humorek (FisherPrice)

4/5 na 3 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Stworek Humorek Fisher Price to zabawka dla dzieci, które ukończyły 6. miesiąc życia. Stworek pomoże dziecku zrozumieć świat uczuć i nauczyć go ich wyrażania. Trącając wałeczek, dziecko może zakręcić buzią stworka i zobaczyć, w jaki sposób wyraża poszczególne uczucia oraz jakie towarzyszą temu dźwięki. Stworek jest czasem szczęśliwy, czasem smutny, a czasem zaskoczony.  Każdemu wyrazowi twarzy odpowiada dźwięk, który pomaga lepiej poznać dane uczucie, zachęcając dziecko do słuchania i reagowania. Stworek Humorek wyróżnia się żywymi kolorami, "włosami" z wstążeczek i miękkimi rączki zachęcają do ściskania.

Gdzie można kupić: sklep internetowy samdlamam.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 55.00 zł
2017-02-23

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep online

...a jednak fajny

Z całej serii stworków ten mnie jako mamie 6 miesięcznego niemowlaka spodobał się NAJMNIEJ. Wydawałaby się, że ma tylko jedną funkcję (kręcimy wałeczkiem z minkami, a stworek wydaje adekwatne dźwięki - co wydaje się NUDNE) ALE nie wiedzieć czemu, zarówno synek jak i siostrzeniec w tym samym wieku są zachwyceni stworkiem i wręcz go sobie wyrywają z tych swoich małych rączek :D. Wygląda ładnie, ma różne faktury materiałów z których jest zrobiony. Zaciekawia dzieci kolorystyką, muzyką. Uwielbiają próbować podgryzać jego uszy.

ZALETY:

Estetyczny; ładny; kolorowy; Bezpieczny; Stabilny

WADY:

Brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty