Omegaregen Orginal, Bioestry kwasów omega 3, 6, 9 (FLC Pharma)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Omegaregen original to suplement diety, który zawiera esencję najczystszych kwasów omega 3 (ALA), 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym.
Zalecana dzienna dawka Omegaregen original (5 ml) zawiera:

Omega-3 (kwas alfa-linolenowy - ALA) 2 g (100%*),
Omega-6 (kwas linolowy - LA) 0,5 g (5%*),
Omega-9 (kwas oleinowy - OA) 0,7 g.

Preparat polecany jest osobom pragnącym poprawić i zregenerować swoje zdrowie, prowadzącym aktywny tryb życia oraz uprawiającym sport. Omegaregen original mogą też stosować weganie i wegetarianie w celu uzupełnienia niedoborów kwasów omega-3, osoby cierpiące na zaburzenie układu nerwowego, np. w przypadku depresji czy ADHD, osoby cierpiące na choroby przewlekłe, np. cukrzycę i choroby nowotworowe, osoby z chorobami serca i układu krążenia, osoby z chorobami autoimmunologicznymi i alergiami.
Olej lniany to bezapelacyjnie jeden z najzdrowszych olejów dla człowieka. Swoje cudowne właściwości zawdzięcza bardzo wysokiej, wręcz nieporównywalnej z innymi olejami, zawartości kwasów tłuszczowych z rodziny omega-3. Szczególnie ważna jest tutaj duża zawartość kwasu alfa-linolenowego (ALA), który jest jedynym, niezbędnym dla naszego organizmu kwasem z grupy omega-3.
Cena za opakowanie 250 ml: 49 zł
Gdzie można kupić: strona producenta omegaregen

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-06-16

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców