Zegarki Flik Flak Color Blast (Flik Flak)

1 kupi ponownie
2 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (2)

O produkcie

Najnowsze szwajcarskie zegarki dla dzieci Flik Flak Color Blast są niezawodne i stylowe. Każdy z czterech modeli Solo charakteryzuje się śmiałym kolorem z kontrastującymi elementami na tarczy i obrotowej lunecie. Uroku dodają szlufki i zapięcia na wytrzymałych bransoletach. Granatowe, niebieskie, pomarańczowe i fioletowe tło eksponuje żółtozielone, jasnoróżowe, białe, żółte oraz jasnoniebieskie dodatki.

Cztery zegarki Color Blast są wyposażone w dwukolorowe paski materiałowe, które można prać w pralce, oraz stylowe przezroczyste, przyciemnione koperty. Color Blast Blue zaprasza do świata morskich głębin, rozgrzanego piasku i czerwonych koralowców. Color Blast Lilac nawiązuje do wiosennych kwiatów, Color Blast Red łączy chłód błękitu z gorącą czerwienią, natomiast Color Blast Turquoise przywodzi na myśli karaibskie wody i flamingi – różowe dodatki nie są przypadkowe.

Flik Flak to najpopularniejsze na świecie zegarki dla dzieci, które od 1987 roku pomagają chłopcom i dziewczynkom „być na czasie”. Flik Flak jako pierwszy zmienił koncepcję odczytu czasu w łatwo dostępną zabawę. Wszystkie zegarki Flik Flak są Swiss made i cechują się kolorowymi, plastikowymi kopertami oraz plastikowym szkiełkiem, które można polerować. Szwajcarski mechanizm kwarcowy zapewnia doskonałą jakość. Zegarki są wstrząsoodporne, a produkty z materiałowym paskiem można prać w pralce w temperaturze do 40º C. Marka Flik Flak należy do Swatch Group, największego na świecie producenta i dystrybutora zegarków, który posiada 160 zakładów produkcyjnych w Szwajcarii.

Opinie

DODAJ OPINIĘ